Новини компанії

Звинувачення Антона Геращенка з’явилися через два тижні після cплати до держбюджету 31 млн грн офіційного розмитнення пального в Ізмаїлі, - генеральний директор WOG
"Ера" Мундіаль-2014 кожного дня
__________________________Спеціальний випуск ранкової програми «Доброго ранку, Україно!» на телеканалі «Ера»
____________________________Програма «Країна онлайн» телекомпанії «Ера» отримала Гран-прі на конкурсі «Срібне перо-2013».
Телекомпанія «Ера» організувала майстер-клас «Редакційні цінності та відповідальність журналістів перед суспільством»
_______________________________ ХІ Международный фестиваль православного кино «Покров» назвал победителей.
_______________________________ Керівник спортивної редакції телекомпанії «Ера» Денис Зерченко в інтерв'ю «Телекритиці»
_______________________________ На телеканалі «Ера» оновлення ранкового ефіру.
_______________________________ Блаженніший Митрополит Володимир нагородив орденом гендиректора ТРК «Ера» Ігоря Лоташевського.
_______________________________ Телеканал «Ера» почав рік з гарними показниками рейтингу та частки
_______________________________ Предстоятель вручив нагороди
_______________________________ Програма «Від першої особи» - серед номінантів на здобуття всеукраїнської професійної нагороди «Фаворит телепреси»
_______________________________ Андрій Деркач: «Депутатські санаторії та готелі мають бути передані Фонду держмайна і публічно приватизовані»
_______________________________ Телекомпанія «Ера» покаже телевізійну версію урочистого святкування 10-річчя Радіо-Ера.
_______________________________ Андрей Деркач: «Американцы обязались помочь Украине построить новейшую ядерную установку»
_______________________________ Українці довели, що вони співають найкраще та найдовше в світі.

Новини від ЕРА-FM

стрічка новин >>
| Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П'ятниця | Субота | Неділя |

_______________________________ Андрій Деркач: «Депутатські санаторії та готелі мають бути передані Фонду держмайна і публічно приватизовані»


Народними депутатами України Андрієм Деркачем, Василем Горбалем та Дмитром Шенцевим розроблені проекти постанов Верховної Ради, пов'язані з питаннями управління парламентським майном.

Відповідно до документів, зареєстрованих в Секретаріаті ВР (реєстраційні номери 10483, 10483-2), передбачена передача лікувально-оздоровчих санаторіїв, пансіонатів, готельних комплексів, що знаходяться на балансі Управління справами Верховної Ради, Фонду державного майна. Зокрема, у відання ФДМ мають бути передані оздоровчий комплекс «Затока», пансіонат матері і дитини «Таврійські зорі» (м.Скадовськ, Херсонська область), санаторії «Дюльберт», «Морський прибій», «Нижня Ореанда», пансіонат «Гліцинія», дача «Місхор» підсобне господарство «Ялтинське» (Автономна Республіка Крим), а також готельні комплекси «Національний» і «Київ» (м.Київ).

Фонд державного майна, в свою чергу, повинен забезпечити або прозору, публічну приватизацію «депутатських» санаторіїв, пансіонатів і готелів, включивши при цьому до складу конкурних комісій представників громадськості, або провести реорганізацію даних об'єктів. У разі реорганізації слід передбачити участь в корпоративних правах на володіння цими об'єктами організацій ветеранів України, Федерації дитячих організацій, інших громадських організацій, що мають безпосереднє відношення до пенсіонерів, дітям-сиротам та дітям-інвалідам.

За словами Дмитра Шенцева, використання депутатами санаторіїв, готелів та пансіонатів на зверхльготних умовах є прямим порушенням конституційних прав громадян України. «Верховна Рада, будучи правонаступницею майна КПРС, не створила умов для його використання всіма громадянами України, обмеживши доступ «простих» співвітчизників до багатьох об'єктів, в тому числі і санаторіїв, побудованих на державні кошти, що є порушенням Конституції», - підкреслив він. На думку народного депутата Шенцева, підтримка штучно створених привілеїв не припустима. «При цьому звертає на себе увагу такий факт - у той час, як менш 30% дітей можуть нормально оздоровитися, з державного бюджету виділяється майже 85 млн грн на підтримку санаторно-курортного комплексу Верховної Ради. Це не припустимо», - вважає Дмитро Шенцев.

Народний депутат Андрій Деркач особливо наголосив: «Якщо буде проводитися приватизація готелів, санаторіїв і пансіонатів, що перебувають поки на балансі Верховної Ради, то вона має проходити прозоро і публічно». У свою чергу, Василь Горбаль вважає, що отримані від подібної приватизації кошти необхідно направляти до бюджету для реалізації соціальних ініціатив Президента. І зробити це, за його словами, необхідно не після парламентських виборів, як пропонує «об'єднана опозиція», а найближчим часом.

Андрій Деркач вважає за необхідне ліквідувати невиправдані, на його погляд, пільги у сфері медичного обслуговування парламентаріїв, для чого пропонує внести зміни в чинне законодавство. «Народні депутати мають проходити безкоштовне медичне обслуговування не в спеціальних, «елітних», а в комунальних установах охорони здоров'я за місцем проживання», - сказав він. Саме це і передбачено, за словами Андрія Деркача, проектом закону (реєстраційний номер 10481) про внесення змін до деяких законів щодо медичного обслуговування народних депутатів.

За матеріалами Інтерфакс .

наші партнери
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ