. Телеканал ЕРА
 

Новини компанії

Звинувачення Антона Геращенка з’явилися через два тижні після cплати до держбюджету 31 млн грн офіційного розмитнення пального в Ізмаїлі, - генеральний директор WOG
"Ера" Мундіаль-2014 кожного дня
__________________________Спеціальний випуск ранкової програми «Доброго ранку, Україно!» на телеканалі «Ера»
____________________________Програма «Країна онлайн» телекомпанії «Ера» отримала Гран-прі на конкурсі «Срібне перо-2013».
Телекомпанія «Ера» організувала майстер-клас «Редакційні цінності та відповідальність журналістів перед суспільством»
_______________________________ ХІ Международный фестиваль православного кино «Покров» назвал победителей.
_______________________________ Керівник спортивної редакції телекомпанії «Ера» Денис Зерченко в інтерв'ю «Телекритиці»
_______________________________ На телеканалі «Ера» оновлення ранкового ефіру.
_______________________________ Блаженніший Митрополит Володимир нагородив орденом гендиректора ТРК «Ера» Ігоря Лоташевського.
_______________________________ Телеканал «Ера» почав рік з гарними показниками рейтингу та частки
_______________________________ Предстоятель вручив нагороди
_______________________________ Програма «Від першої особи» - серед номінантів на здобуття всеукраїнської професійної нагороди «Фаворит телепреси»
_______________________________ Андрій Деркач: «Депутатські санаторії та готелі мають бути передані Фонду держмайна і публічно приватизовані»
_______________________________ Телекомпанія «Ера» покаже телевізійну версію урочистого святкування 10-річчя Радіо-Ера.
_______________________________ Андрей Деркач: «Американцы обязались помочь Украине построить новейшую ядерную установку»
_______________________________ Українці довели, що вони співають найкраще та найдовше в світі.

Новини від ЕРА-FM

стрічка новин >>
| Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П'ятниця | Субота | Неділя |

Зворотній зв'язок 

Тут Ви можете залишати свої  пропозиції та побажання, щодо роботи нашого каналу.

/strong

Записи

Ми з жінкою Наталією є власники приватного "Регіонального музея етнографії сіл пониззя ріки Теребля" в селищі Буштино на Закарпатті. Нас туже турбує проблема виживання приватних сільськіх музеїв в Україні. Міністерство культури нас не підтримує, місцевій владі це не потрібно. Але музеї існують і роблять велику справу по збереженню культурної спадщини. Треба було б на самому вищому рівні розглянути цю проблему і допомогти нам вижити. З повагою Володимир і Наталія. (Завітайте на наш сайт - http://www.tozak.org.ua - там Ви про все дізнаєтесь більш детально)
28 листопада 2009 р.
Володимир

Під час карантину вперше в Україні на безкоштовному відкритому програмному продукті другий тиждень триває інтернет-навчання (тематичне тестування) з 9 базових шкільних предметів 1695 учнів 9-11 класів 18 середніх шкіл м.Бердянська. Електронний розклад - http://univector.net/karantin, довідки - http://univector.net/sam, відео вчителів, учнів, новинна інформація - у журналістів - TV-Бердянськ, телекомпанії Юг, газета Південна Зоря.
16 листопада 2009 р.
Сергій Могильний

Каждый день во время приготовления завтраков смотрю на вашем канале "Доброго ранку, Україно!" Спасибо Вам за эту интересную и полезную программу. Но у меня к Вам вопрос следующего характера: я постоянно восторгаюсь нарядами, в которые одеты Ваши неотразимые девушки -ведущие. Вот и сегодня мне настолько сильно понравился наряд на ведущей Вознесенской Елене, что я вот решилась Вам написать и спросить, в каком бутике и по какому адресу можно приобрести такие неотразимые вещи. Спасибо
27 жовтня 2009 р.
Людмила

Доброго дня, шановні працівники телеканалу Ера! Хочу подякувати Вам за те, що сьогодні у країні on-line Ви розповідали усій Україні про Миколаїв, моє рідне місто. Особливо дякую ведучому в студії за приємні та щирі компліменти щодо дівчат у Миколаєві. Дуже тішить той факт, що Ви так тепло і люб'язно говорите про наше місто. Творчої наснаги Вам і здійснення бажаного. З повагою, глядач з Миколаєва Вікторія
09 вересня 2009 р.
Вікторія

 
 1, 2, 3, 4, 5


Написати:
Ваше ім'я
Email   
Ваше повідомлення

Введіть цифри   
Будь ласка, заповніть всі поля
 
Відправити

наші партнери
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ