. Телеканал ЕРА
 

Новини компанії

Звинувачення Антона Геращенка з’явилися через два тижні після cплати до держбюджету 31 млн грн офіційного розмитнення пального в Ізмаїлі, - генеральний директор WOG
"Ера" Мундіаль-2014 кожного дня
__________________________Спеціальний випуск ранкової програми «Доброго ранку, Україно!» на телеканалі «Ера»
____________________________Програма «Країна онлайн» телекомпанії «Ера» отримала Гран-прі на конкурсі «Срібне перо-2013».
Телекомпанія «Ера» організувала майстер-клас «Редакційні цінності та відповідальність журналістів перед суспільством»
_______________________________ ХІ Международный фестиваль православного кино «Покров» назвал победителей.
_______________________________ Керівник спортивної редакції телекомпанії «Ера» Денис Зерченко в інтерв'ю «Телекритиці»
_______________________________ На телеканалі «Ера» оновлення ранкового ефіру.
_______________________________ Блаженніший Митрополит Володимир нагородив орденом гендиректора ТРК «Ера» Ігоря Лоташевського.
_______________________________ Телеканал «Ера» почав рік з гарними показниками рейтингу та частки
_______________________________ Предстоятель вручив нагороди
_______________________________ Програма «Від першої особи» - серед номінантів на здобуття всеукраїнської професійної нагороди «Фаворит телепреси»
_______________________________ Андрій Деркач: «Депутатські санаторії та готелі мають бути передані Фонду держмайна і публічно приватизовані»
_______________________________ Телекомпанія «Ера» покаже телевізійну версію урочистого святкування 10-річчя Радіо-Ера.
_______________________________ Андрей Деркач: «Американцы обязались помочь Украине построить новейшую ядерную установку»
_______________________________ Українці довели, що вони співають найкраще та найдовше в світі.

Новини від ЕРА-FM

стрічка новин >>
| Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П'ятниця | Субота | Неділя |

Зворотній зв'язок 

Тут Ви можете залишати свої  пропозиції та побажання, щодо роботи нашого каналу.

/strong

Записи

шановні колеги, я дуже люблю радіо і теле-програми Ури. Втім у ніч на суботу 26 березня гість програми В.Семенюк скомпроментувала ваш фаховий підхід. ця пані взялася чи була запрошена говорити про ювенільну юстицію, але про що вона говорила -нічого спільного з даною темою не мало. вона залякувала глядачів втручанням державних органів у приватність не заможних родин т.і. втім ювенальна юстиція - це комплекс державних заходів у роботі з дітьми, які перебувають у конфлікті із законом, з тим, щоб при відправленні над ними правосуддя враховувалися вікові та соціальні особливості, а відбуття покарання сприяло відновленню важкого підлітка і його успішній інтеграції у суспільство. Було очевидно, що ведуча поклалася на знання т.з "експерта" і не вивела її на правильну дорогу дискусіії. неурядові організації - це добре, але коли давні політики починають там керувати - одні маніпуляції виходять. є фахівці мінюсту. НУО, адвокати та навчені вже судді, щоб говорити на тему ювенальної юстиції. поправте будь ласка цю помилку.
27 березня 2011 р.
наталія

Мой (Валера Зуев),сын давал интервью в программе "Молода Армия" от 13 июля 2008 года, я пробовал скопировать это интервью,но не получается. Если можно отправте мне этот сюжет на указанную почту. Спасибо.
26 березня 2011 р.
Александр

Доброго дня! Ви молодці! Щиро вдячний Вам за те, що піднімаєте цю дуже важливу тематику (івенальна юстиція), і дуже добре, що даєте можливість висловитись багатьом людям з різними поглядами на це. Важливі також тематики для обговорення: 1. Гомосексуалізм (впровадження в Україні)-20 лютого відкрита перша церква для гомосексуалістів. я-проти; 2. Гендерна політика-це коли в Європі чоловік може в паспорті записати, що він жінка і навпаки. більше можна почитати на сайтах: http://www.teotokos-ua.co.cc/; http://vkontakte.ru/club24401136; http://love-contra.org/ hrystmajdan.lviv.ua/. Я готовий приїхати зі Львова на вашу передачу і дати коментарі по цих темах.
25 березня 2011 р.
Назар

АНОНС Вперше в Україні ДЕНЬ ПЕРКУСІЇ (Percussion DAY) народження звуку конкурс барабанщиків-перкусіоністів та майстер-класи для дітей і дорослих 26 березня 2011 року з 11.00 до 20.00 за адресою вул. Бальзака,4 (Київ), відбудеться виставка перкусійних музичних інструментів, серія майстер-класів з гри на перкусії для дітей та дорослих, Барабанне Коло, а також конкурс перкусіоністів за версією REMO. Докладніше на сайті: https://sites.google.com/site/rhythmslife/percussionday Своїм досвідом поділяться професійні музиканти та викладчі: Ваня Пух (музикант, перкусіоніст, викладч) Настя Семенченко (керівник всеукраїнського проекту “РИТМИ ЖИТТЯ”, викладач) Тимур Гогітідзе (музикант, перкусіоніст гурту “АТМАSFERA”) Орхан Агабейлі (перкусіоніст світового рівня) Программа: 11.00 - 11.45 дитячий майстер-клас Анастасії Семенченко 11.00 - 12.00 майстер-клас Тимура Гогітідзе 12.00 - 13.15 Барабанне коло для усіх бажаючих 13.15 - 14.15 майстер-клас Орхана Агабейлі 14.15 - 14.45 запитання до музиканта 14.45 - 15.45 майстер-клас Вані ПУХа 15.45 - 16.00 запитання до музиканта 16.00 - 17.00 Барабанне коло для усіх бажаючих 18.00 - 20.00 конкурс перкусіоністів Організатори ДНЯ ПЕРКУСІЇ в Україні : Школа перкусії Вані ПУХа poohpercussion.com.ua компанія EURHYTHMICS http://www.eurhythmics.com.ua магазин музичних інструментів ТІК-ТАК www.tic-tac.kiev.ua За підтримки: Всеукраїнського проекту РИТМИ ЖИТТЯ https://sites.google.com/site/rhythmslife/
24 березня 2011 р.
Анастасія Семенченко

ПРЕС-АНОНС 25 березня 2011 року об 11.00 відбудеться прес-конференція з нагоди проведення Міжнародного екологічного форуму «Довкілля для України» 25 березня 2011 року об 11.00 в приміщенні Міністерства екології та природних ресурсів України (Оргуський інформаційно-тренінговий центр) відбудеться прес-конференція з нагоди проведення Міжнародного екологічного форуму «Довкілля для України». У прес-конференції візьмуть участь: 1. Злочевський М. В. – Міністр екології та природних ресурсів України 2. Толстоухов. А. В. – Радник, спеціально уповноважений Прем’єр Міністра України 3. Тимочко Т. В. – Голова Всеукраїнської екологічної ліги 4. Пашкевич О. М. – Президент групи компаній «ЕКСПО» Головною метою Форуму «Довкілля для України» є зміцнення партнерства органів державної влади та місцевого самоврядування, науки, освіти, бізнесу, громадських організацій для поліпшення стану довкілля в Україні; інтеграція екологічної політики в галузеві політики; створення еколого-економічних умов для збалансованого (сталого) розвитку держави; гарантування екологічної безпеки, збереження біорізноманіття; формування умов для відтворення природних ресурсів; підвищення ресурсо- та енергоефективності економіки; узагальнення досвіду міжрегіонального й міжнародного співробітництва та розроблення рекомендацій щодо комплексного розв’язання екологічних проблем. Місце проведення прес-конференції: Київ, вул. Урицького, 35, приміщення Міністерства екології та природних ресурсів України. До уваги представників ЗМІ! Акредитація триватиме до 18.00 24 березня 2011 року за тел.: 206-31-74; 063-438-08-19
24 березня 2011 р.
Міністерство екології та природних ресурсів України

21 марта в 11:30, в Информ-агентстве «УНИАН» (г. Киев, ул. Крещатик 4) состоится пресс-конференция представителей портала ЕХ.ua, посвященная формированию легальной цифровой среды в Украине. Участники брифинга расскажут о существенном прогрессе Ех.ua в сотрудничестве с украинскими и зарубежными правообладателями, отдельно обсудят рекомендации Международного альянса интеллектуальной собственности (IIPA), представляющего американских правообладателей, а также озвучат видение дальнейших шагов по развитию в Украине сегмента цивилизованного потребления контента. На этой стадии развития проекта пользователи портала обмениваются своими файлами, как они могут делать в электронной почте, на FTP серверах, торрентах или на материальных носителях (диски, флешки и т.п.). Сотрудничая с представителями правообладателей, EX.ua за последнее время стал тем фактором, который сдерживает массовый и бесконтрольный рост пиратских ресурсов, в том числе ориентированных на внешние рынки. Одновременно целью проекта является создание современной цифровой среды в Украине, выгодной как украинским интернет-площадкам, так и правобладателям и авторам. К настоящему моменту Ex.ua заключил более 50 договоров с правообладателями и планирует к концу года увеличить это число в несколько десятков раз. Параллельно в ближайшее время запускаются элементы новой модели потребления контента, которая оставит пользователям доступ к контенту на приемлимых условиях, в то же время выплачивая правообладателям достойное вознаграждение за авторские продукты. В официальной пресс-конференции примут участие: - Представитель портала EX.ua, Писковой Юрис - Руководитель Всеукраинской общественной организации «Всеукраинская лига авторов», Сосновский Николай - Руководитель музыкального издательства «Честная музыка», Коктыш Вадим - Представитель TALANT Group, Могилевская Наталья - Представитель УМИГ (Украинская музыкальная издательская группа), Рогожене Сергей - Композитор Сергей Бакуменко Основные вопросы для обсуждения на пресс-конференции: расширение сотрудничества с правообладателями, процесс формирования легальной цифровой сети, сдерживание распространения пиратства в Украине. Получение дополнительной информации и аккредитация на пресс-конференцию: Ольга Савельева 067 214 13 39 Savelyeffa@i.ua info@ex.ua
18 березня 2011 р.
Ольга

АНОНС 17 березня 2011 року відбудеться попередній розгляд Звіту про діяльність Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2010 рік у профільному комітеті Парламенту. Зазначене питання включене до порядку денного засідання Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації. Засідання Комітету розпочнеться о 14.00 год. за адресою: м. Київ, вул. Садова, 3-а, зал № 416. Запрошуємо представників телерадіоорганізацій на засідання Комітету. Завідувач секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації Микола Козлов
16 березня 2011 р.
Михайло

увааемые журналисты, спросите г. азароваы: когда будут возвращать ндс предприятиям которые уже год немогут его получить, которые на грани остановки, так как кредитуют правительство азарова у которого все хорошо7 когда эти антигосударственные деятели перестанут нагло врать? сегодня звонит начальник налоговой и предлагает возврат ндс при условии уплаты всей суммы возвращенного ндс в счет уплаты налога на прибыль в счет будующих периодов. нет предела фантазии этих горефантазеров.
15 березня 2011 р.
владимир

Ребята, очень нужно помочь человеку закончить лечение и вернуться к нормальной жизни! Просим разрешения разместить на Вашем сайте баннер со ссылкой на сайт помощи Новикову Максиму, 29 лет, онкология. Почитайте, ознакомьтесь, не останьтесь равнодушны! Подробнее здесь: http://ru.novikovmaxim.kiev.ua/ Баннеры готовы (на русском и английском языке). Размер 728*90 и 468*60 пикселей. Если Вы можете предоставить место, но под баннер других размеров – пишите, баннер будет готов в кратчайшее время. Заранее спасибо! Всем здоровья!
15 березня 2011 р.
Илона

Добридень, шановні ведучі і працівники каналу! Нерідко дивлюсь ваші цікаві програми, зокрема "Доброго ранку, Україно", які є наповнені змістом, самі по собі цікаві, так як запрошуєте цікавих учасників, нерідко даєте дуже потрібну людям інформацію. Прохання, яке я бажаю висловити в цьому повідомленні стосується того, аби старатись не дезінформувати телеглядачів непрофесійними консультаціями учасників програми, а то складається враження, що тих же чорнобильців навмисно уведено сьогодні в певну оману консультацією, наданою Іваном Боднаруком, який, можливо й не є юристом, але як правозахисник, він повинен відповідати за сказані слова, при цьому ним було допущено як мініму 3 помилки, серед яких: 1. Названа точна сума пенсії учасника ліквідації катастрофи на ЧАЕС, що є грубою помилкою, адже він не вказав з яких вихідних даних такий розмір пенсії взято; 2. З 2005 року вересня місяця в Україні чинний Кодекс Адміністративного Судочинства, згідно якого саме й вирішуються в суді зазначені справи щодо неправильного нарахування пенсій та інших неправомірних (протиправних) дій органів державного управління та місцевого самоврядування; 3. Виходячи з правового регулювання, зазначеного в пункті другому моїх зауважень, витрати на інформаційно-технічне забезпечення з розгляду адміністративних справ не сплачуються, а державне мито треба вирішувати в кожному окремо взятому випадку, бо більшість учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи звільнені від його сплати. Щиро вдячний за увагу і сподіваюсь, що ваші прогграми будуть ще цікавішими і професійнішими в плані професійності ваших гостей.
10 березня 2011 р.
Андрій Сметаніков

Страна беснующегося матриархата. (открытое письмо Генеральному Прокурору Украины). Уважаемый Генеральный Прокурор, настойчиво прошу Вас, в порядке прокурорского надзора, вмешаться и положить наконец конец постыдной практике половой избирательности при "исполнении" действующего законодательства Украины. На мой взгляд, пора остановить позорную традицию гендерного неравенства исповедуемую Ваши "подопечными" в ходе их работы и, в связи с этим, я требую запретить так называемое "Женское движение FEMEN", исповедующее принципы расового неравенства, оголтелого полового неонацизма и имущественно-географической дискриминации, а ее лидеров Анну Гуцол и Александру Шевченко, позволяющих себе прямые публичные оскорбления, в том числе обзывания "папуасами", в отношении третьих лиц, а так же призывы к насилию в отношении лиц другой национальности, и при этом выступающих организаторами и исполнителями "…грубого порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, та вчинених групою осіб…", привлечь к "кримінальної відповідальності по ч.2 ст.296 КК Украины". Последний пример:"Женское движение FEMEN, 01 марта 2011 г., 12.00. Акция «Невесты для папуаса». Заглавие: FEMEN грудью закрыли вход в главный ЗАГС Украины и грозят физической расправой новозеландскому секс-туристу. «Женское движение FEMEN предупреждает, что «счастливого» победителя новозеландского конкурса в Украине ожидает несчастливый «конец!» - добавила Александра Шевченко" (материал и фото с сайта http://femen.livejournal.com/), а в ходе прямого телевизионного интервью, транслировавшегося на всю Украину, участница этого действа прямо заявила: "Мы ждем его, чтобы побить". Однако, учитывая, что впереди у страны намечается праздник "раскрепощения эстрогена" и, учитывая что "…При привлечении эксгибиционистов к ответственности необходимо учитывать возможную патологическую природу влечения к обнажению, которая определяет необходимость применения принудительных мер медицинского характера с целью излечения данного заболевания", я не буду выступать против применения к виновным в злостном хулиганстве дамочек мер принудительного психиатрического лечения в замен заключения под стражу. Но категорически настаиваю на исправлении судебной ошибки, вызванной ошибочной позицией государственного обвинения по делу Володарского. Мне, как женщине, глубоко претит избирательное отношение по половому признаку, продемонстрированное в этом деле украинской Прокуратурой, что является прямым оскорблением, нанесенным всем женщинам Украины. Если объективно больных эксбиционизмом хулиганок, последовательно и неоднократно, а также с особым глумлением попирающих общественные нормы морали и поведения, не привлекают к криминальной ответственности, то на каком основании был осужден участник однократной акции "эпатажного протеста" г-н Володарский? (фото: http://gallery.korrespondent.net/kyiv/1864-amoralnaya-kamasutra-u-sten-verhovnoj-rady) Заодно, уважаемый Генеральный Прокурор, если Ваши подчиненные прокуроры, участвовавшие в этом деле (http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/11076043): Байдюка Д.А., Бевзенко Ю.П., Бондура Д.В., Менчиця С.Є., Нідзельська О.О., Панчишина М.Я., Яценка В.І., настолько бездарны, что при наличии фото и видео свидетельств не смогли установить фамилии (их имена, как свидетельствует Интернет-пространство, Петя и Юля) других участников данной акции (см фото), то я настаиваю на переквалифицировании обвинительного приговора с части 2, на часть 1 ст. 296 (индивидуальное, а не групповое хулиганство), а соответственно и уменьшение меры наказания. При этом, уважаемый Генеральный Прокурор, я даже не спрашиваю Вас, а не слишком ли много прокуроров Вы направили на столь рутинное дело? Им что, заняться больше нечем? Или у Вас в ведомстве тотальная перенаселенность и незагруженность? Ну а если абстрагироваться от прокурорской половой предвзятости и задуматься над деятельностью феминистических движений, то не могу не вспомнить свои слова, что путаница у наших женщин в голове еще та! С одной стороны они хотят, чтобы с ними мужчины носились, как со «слабым» полом, место в транспорте уступали, «шапки снимали» при их появлении переходя в «постойку смирно», а с другой стороны требуют полного (и абсолютно бессмысленного) гендерного равенства. А наиболее одиозно настроенные представительницы прекрасной половины человечества из той-же FEMEN в прошлом году вообще заявили, что праздник восьмого марта «из «Дня защиты прав женщин» превратился в торжество мужского шовинизма» и призывали «всех украинок объявить секс-бойкот 8 Марта с 00:00 до 24:00 в знак протеста против сексуальной эксплуатации украинских женщин», обосновывая сей призыв тем, что «каждая 4 проститутка в Европе – из Украины», при этом активно проводя промоушен своей феминистически настроенной общественной организации посредством публичного обнажения перед представителями средств массовой информации. Ну да ладно, кто и как себя рекламирует – значения в данном контексте не имеет. Если кто-то совмещает удовлетворение собственной потребности в публичном обнажении (в эксгибиционизме), вызванной недополученным вниманием со стороны противоположного пола, с общественной деятельностью – это просто их личные проблемы и собственные достижения, мимо которых, правда, не должна проходить наша доблестная милиция – как ни крути, а это банальное хулиганство. А значение имеет смысл призывов и основание (причины) негодования членов данной общественной организации. А их получается две: девчата из FEMEN недовольны тем, что «каждая 4 проститутка в Европе – из Украины» и глубоко возмущены поведением наших политиков, которые «пытаются лоббировать легализацию проституции к футбольному чемпионату Евро 2012, тем самым выставляя украинских женщин на панель». Вот здесь нужно разобраться. Во-первых, по поводу смысла призыва: объявить секс-бойкот, – на мой взгляд, это полный бред. Зачем отказывать себе в этом удовольствии и кого этим можно наказать? Ну разве что только самую себя. А я себя виновной в том, что «каждая 4 проститутка в Европе – из Украины», ну совсем не чувствую. Может девчата на себя накладывают эту епитимью из-за того, что наша диаспора в Европе не слишком широко представлена в данной отрасли? Или чувствуют за собой вину, что оставили подруг в одиночестве? В общем – не знаю, за что они себя так наказывают и нас призывают делать тоже самое. Во-вторых, по поводу самих причин, вызвавших волну протестного обнажения представительниц FEMEN - логика отсутствует полностью. Телегу девочки поставили впереди лошади. Легализация проституции никого на панель не толкает и тот факт, что в Европе среди проституток работают и украинки – это тоже не хорошо и не плохо и не повод для возмущения. Естественно, что здесь я говорю о добровольной проституции – когда женщина или мужчина сознательно, будучи дееспособными и совершеннолетними, принимают решение заняться такой трудовой деятельностью. На панель людей выводит (я говорю о сегодняшней Украине) простая потребность удовлетворения собственных материальных амбиций без особого вложения труда, ума и профессиональных навыков. Чтобы стать врачом и начать зарабатывать на жизнь собственным трудом, умом и приобретенными профессиональными знаниями – надо поучиться попотев лет эдак шесть-восемь и столько же отработать на свой авторитет. А чтобы стать проституткой – достаточно двух-трех дебютных выходов – и вполне можно считать себя полной профессионалкой. Мужикам в этой деятельности конечно труднее. Им таки приходится деньги на этой ниве зарабатывать собственным горбом (назовем это место так), а он, горб, ведет себя, как известно, весьма непредсказуемо и как ему вздумается. Но и это, согласитесь, не в забой спускаться. Так что все эти «сопли-вопли» по поводу «несчастности», бедности и обездоленности женщин, зарабатывающих деньги своим телом, использующих его как основное средство производства – сильно преувеличены и давно пора прекращать. Да и в сказки эти: «жизнь заставила», «обстоятельства толкнули», «судьба вынудила» и «жрать было нечего» - «вот и пошла жизнь по наклонной, а я на панель от обездоленности» – верить, есть признак глупости. В Украине сегодня с голоду никто не умирает. И образование можно получить бесплатное, и работу найти достойную можно, если хочешь, конечно, да и потрудиться для этого готов. А если человек ищет легкого труда и «длинного» рубля не особо желая думать и работать, и выбирает своей профессией физическую проституцию и идет добровольно трудиться и творить в сферу оказания сексуальных услуг, - так это его право и ничего в этом плохого нет. В каждой профессии есть свои положительные и отрицательные стороны, в том числе и факторы риска, о которых любой человек, выбирая профессию, знает. Спрос определяет предложение. Не было бы спроса на продажную любовь и сексуальные услуги «со стороны», не было бы и проституции, обеспечивающей удовлетворение существующей потребности. А вот чего и отчего она эта потребность возникает, так это нужно, в первую очередь, спросить у наших женщин. Если бы количество женщин было бы значительно меньше, чем мужчин – тогда понятно, возникновение спроса на сексуальные услуги определялось бы недостатком биологического ресурса и было бы процессом вынужденным и объективным. А в условиях избытка женского населения наличие широко распространенного явления проституции свидетельствует о недостатке получения мужчинами внимания, любви, понимания и уважения со стороны их женщин. Заказывая проститутку, оплачивая ее работу и получая от нее услуги, мужчина становится «калифом на час» в буквальном понимании этого слова. Только пойдет ли мужчина к проститутке, если он живет в любви, радости и согласии дома? С полной уверенностью могу сказать, что – нет. Так что мы, женщины, сами виноваты в том, что наши мужчины идут к проституткам. Они, проститутки, его не пилят за зарплату, меньше чем у соседа; они ему не объясняют, какое он ничтожество; они не проводят сравнительный анализ величины его «горба» и умения с ним обращаться; они не винят его в недостаточной любви к своей маме – для проститутки любой клиент «бог и царь», будь он даже «вонюч», «не могуч» и «не волосат». Причем самое интересное, что очень часто мужики идут к проституткам просто за «добрым словом». Мой друг из Одессы уже двенадцать лет подряд, приезжая в Ялту «по делам служебным», «заказывает» девочек и треплется с ними всю ночь обо всем на свете, - он так «расслабляется» от жены и работы, а до секса, чаще всего, дело и не доходит. Так что это нам, женщинам, надо задуматься, почему мы до такой степени не любим своих «сокровищ», что они вынуждены тратить деньги, ради возможности почувствовать себя мужчинами. Ни силовыми методами типа «Поезд стой! Раз-Два!», ни демонстрациями типа «Ударим голой грудью по проституции», этот вопрос не решить. Проституцию необходимо легализовывать, что бы дать возможность тем людям, которые занимаются этой работой, выйти из-под уголовного преследования, спокойно платить налоги и иметь право не обслуживать бесплатно представителей силовых структур и не кормить сутенеров-уголовников. За принуждение людей к занятию проституцией и за детскую проституцию – необходимо безжалостно карать организаторов. А за детскую проституцию еще и сажать родителей, лишая их родительских прав и запрещая им иметь детей. Если их ребенок оказался втянут в детскую проституцию, значит это родители не справились со своими обязанностями по отношению к своему ребенку («улица» здесь не причем). Это родители не обеспечили ребенка любовью, вниманием, пониманием, психологической и физической защитой от «улицы», наркотиков и проституции – а это одно из самых страшных преступлений. Кстати, уважаемый господин Генеральный Прокурор, не немудрено, что многие школьницы считают проституцию престижной профессией. Ведь дети копируют поведение родителей и чувствуют действительные (а не показушные и декларируемые) мотивации наших поступков. Не слишком ли часто многие из нас, женщины, это и мужчин касается, в своей семейной жизни ведут себя как проститутки, если большинство девушек и парней не видят в этом явлении – проституции - ничего особенно плохого? Что такое проституция? Проституция – это оказание услуг сексуального характера за денежное или иное (материальное или нематериальное) вознаграждение. И здесь не имеет принципиального значение, какому количеству мужских особей оказываются женщиной услуги сексуального характера: что сто раз одному, что по разу сотне мужиков – суть произведенного действия от этого не меняется. Когда, после развода с крупным бизнесменом, одна известная экс-модель, а ныне «светская львица», в своем интервью публично говорит теле-журналисту, что мужчина должен все свои заработанные деньги потратить на удовлетворение ее причуд, салонов, фитнес-саун, бассейнов и маникюров с сумочками, и в этом есть его, мужчины, главное предназначение, то, наверное, она этим озвучивает уже давно устоявшееся общественное мнение большинства наших женщин, - их устремление выгодно и подороже продать свое тело. Брак без любви – это тоже проституция, при чем самая бесчестная ее форма. Так что лучше не голой грудью бить по бездорожью проституции, а начинать искренне любить наших мужчин, поддерживать их, заботиться о них, уважать их за уже свершенные достижения и принимать участие в предстоящих свершениях. Тогда и проституция, если и не отомрет сама собой, то, по крайней мере, отодвинется на полагающееся ей место на обочине жизни. 03.03.2011 г. Меньшикова Ирина
04 березня 2011 р.
Меньшикова Ирина Георгиев

З метою активізації уваги суспільства до захисту конституційних прав та інтересів споживачів Всеукраїнський рух «Молодь за права споживачів» проводить КОНСУМЕРСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ЧАС ДІЯТИ!». Фестиваль приурочується до Всесвітнього дня прав споживачів та відбудеться 15-17 березня 2011 р. в Київському національному торговельно-економічному університеті . (м. Київ, вул. Кіото, 19). Залучися до фестивалю, займи активну життєву позицію та самостійно впливай на споживчий ринок!
01 березня 2011 р.
Андрій

«Праздник Новруз Байрам, который отмечаемый в ООН» Уважаемые господа, 24 марта 2011 года, в штаб-квартире Организации Объединенных Наций будет проходить уникальный концерт, посвященный Новруз Байрам. Новруз Байрам – это один из наиболее важных и почитаемых праздников мусульманского мира, праздник Нового года по солнечному летосчислению! Этот праздник стал неотъемлемой частью культуры народов, исповедующих ислам, его история насчитывает более трех тысяч лет. Генеральная Ассамблея ООН в 2010 году признала 21 марта Международным днем Норвуз. Новруз Байрам отмечается в основном в Турции, Албании, Узбекистане, Казахстане, Азербайджане, Таджикистане, Туркменистане, Кыргызстане, Иране, Афганистане. Различные известные артисты из Турции, Казахстана, Азербайджана, Кыргызстана, Узбекистана, будут участвовать в концерте (концертная программа и список участников прилагается). Помимо этого будут участвовать правительственные делегации и представители диаспоры из выше перечисленных стран. Мероприятие будет длиться около 90 минут. Crown Capital Management является владельцем прав на трансляцию Новруз Байрам. Мы можем Вам предложить прямую трансляцию из штаб квартиры ООН. Так же существует возможность приобрести данную трансляцию в записи, загрузив её с нашего FTP сервера. В случае Вашей заинтересованности и для более подробной информации, Пожалуйста сообщите нам об этом. С уважением, Анжела Веденина Crown Capital Management Менеджер по продажам восточноевропейский регион. +380636555522
28 лютого 2011 р.
Анжела Веденина

Доброго дня. Якщо програми Вашої компанії іноді цікаві, то сайт зовсім слабенький і малоінформативний. Хотілось би що б існував архів передач, якщо не повний запис то хоч тема, учасники, короткий зміст… Час виходу в ефір не завжди дозволяє подивитись передачі повністю і уважно. От і зараз дуже прошу нагадати хоч прізвище психолога (чи психотерапевта) із передачі про виховання дітей. Трансляція була у вівторок чи середу тижня що минає. Дякую.
27 лютого 2011 р.
Борис

Описание проблемы: 21.02.11 опять началось наступление на Совские пруды. В течении дня в районе ул. Колосковой (напротив 7-го ставка) было срублено около полусотни деревьев и оставлены костры на ночь, размером в рост человека. Сразу же пока рабочие не уехали, спросила у них про разрешение - на что поступил ответ: "Ми нічого не знаємо"! По гарячим следам тут-же сделано фотофиксацию. 22.02.11 вызывали милицию, по запросам которой разрешительная документация тоже не предьявлялась. Продолжалась вырубка. За два дня приблизительно уничтожено до 2-х сотен деревьев возрастом 40-50 лет. Когда приехал представитель общественной организации"помаранчивой коалиции", милицию вызывали повторно, но рабочие быстро сели в автобус и уехали. Повторный запрос милиции пришлось отменить. Известно, причом только из инета, что к аэропорту "Жуляны" от Краснозвездного должны вести новую дорогу, которая должна быть сдана в эксплуатацию до середины марта этого года... Что не реально в любом случае. Проэкт существует где-то в коридорах. До жителей он доходит только виртуально. Никаких общественных слушаний не было. О том, как же пройдет дорога известно только Колесникову, который выделил гроши на ее строительство, и директору аэропорта "Жуляны". http://www.likos.com.ua/road-to-airport-development-project-tender/ http://ukraine2012.gov.ua/publication/news/top/30028.html Согласно распоряжению исполнительного органа, 230 млн. грн. планируется выделить на строительство подъездной автомобильной дороги от Краснозвездного проспекта до аэропорта «Киев» (Жуляны) в Соломенском районе. Сроки реализации проекта — с 1 марта 2011-го по 1 мая 2012 г. (http://state.eizvestia.com/full/kiev-podlataet-dorogi) Проэкт никто не видел, зато сроки реализации уже ясны! Наяву сегодня только очередная вырубка в зеленой зоне. Да еще и при такой погоде, точно надеялись что все будут заняты уборкой снега. На сколько мне известно, пока решался вопрос с зеленью и прудами вдоль Краснозвездного, эта зона служит буфером для несколько видов краснокнижных пернатых. Что до этого доказали экологи в 2009г. и тогда же спасли територию от развлекательных комплексов. (http://pryroda.in.ua/stepan/sovski-ozera-tvarinnij-i-roslinnij-svit/) (забудова Совської низовини, без сумнівів, суперечитиме букві Європейської ландшафтної конвенції (ЄЛК) http://pryroda.in.ua/stepan/zabudova-sovsko%D1%97-nizovini-superechitime-yevropejskij-landshaftnij-konvenci%D1%97/ Совські стави беруть витоки у ключах-джерелах та у верхів’ях ріки Совка (поблизу Кадетського гаю). Вони являють собою каскад водних плес, котрі майже повністю покинуті напризволяще комунальними службами міста. Однак на території ставів біологи знайшли червонокнижних тварин, у тому числі черепах, та кажанів, котрі охороняються Бернською конвенцією. Один цей факт є підставою для законодавчої заборони будь-якого будівництва на території ставів, оскільки вони є потенційним природно-заповідним фондом. http://pryroda.in.ua/stepan/sovsky_stavy_cutted_/) (http://24.ua/news/show/id/8517.htm) http://h.ua/story/109137/ Люди не собираються сидеть сложив руки. Про вырубку уже известили спасителей парка "Радужный" - Киевский эколого-культурный центр, "Киевскую ландшафтную инициативу". На сегодня 24.02.11 отосланы Обращения (см. прикреплен. файл) в экологическую прокуратуру, природоохранную инспекцию, Киевскую Горадминистрацию, Соломенскую администрацию. Открыто обращаюсь ко всем учасникам экологического спасения, журналистам, помогите сохранить то что осталось, т.к. в коридорах чиновников все обшорно и безмолвно. Прошу помочь гласно донести эту информацию во всевозможные общественные организации, экологам, биологам, исследователям Киева, в редакции газет и журналов. Спасите зеленый Киев! -- Искренне, Наталия Викторовна 0 95 899 18 35 ICQ: 467046703
26 лютого 2011 р.
Наталия Викторовна

Добрый день. Информация к размышлению. Вчера на российских каналах показывали сюжет о том, что погибли двое 19-ти летних студента. Они лихо катались на крышах поездов метро, пока все не закончилось трагически. Сегодня утром смотрю ваш канал (смотрю с удовольствием с 6.20 до 7.20 потом работа)и вижу рекламу, в которой молодые люди скачут по вагонам метро. Без комментариев.
15 лютого 2011 р.
Борис

Чужих дітей не буває!!!!!!!!! 4 роки тому Я, Богатиренко Віолетта Володимирівна, переступила поріг дитячого будинку з метою навчати дітей танцю. Тоді я навіть не здогадувалась, що моє життя та життя моєї родини докорінно зміниться. Тоді я не знала, на які вчинки ми здатні і скільки знадобиться сил, мужності протистояти величезній системі, яка здатна роздавити маленьких людей. У дитячому будинку працювати не легко і не один раз я хотіла кинути цю роботу, не один раз плакала. Але я бачила там очі дітей і йшла туди знову і знову. Особливо запали мені в душу троє дівчаток незвичайної зовнішності маленькі мулаточки з чорним волоссям, та чорними очима. Це були сестрички Маріатхасани: Анжеліка, Аріана та Гіта. Ще ми знали, що у них є маленький братик Віджeй, який знаходився у будинку малютки. Їхня мама, українка, померла у 24 роки. Діти дуже любили її і часто згадували як їм було добре у родині. Батько, громадянин Шрі-Ланки, не зміг сам впоратися з чотирма дітьми і був змушений передати їх до дитячого будинку. Але часто навідував дітей, привозив гостинці і обіцяв забрати їх до дому. Та минав час, а своїх обіцянок він не виконував. Дівчатка тим часом адаптувалися у дитячому будинку, були веселими, чемними, охайними, гарно навчалися, їх любили всі. А вони найбільше любили танцювати! Здібності до танцю у них були вроджені, особливо вражав «Східний танок» у їхньому виконанні, вони були як справжні східні принцеси. Дівчата постійно відвідували репетиції, а потім ми почали їздити на численні конкурси та фестивалі, де займали призові місця. У поїздках вони були най меншими і я весь час намагалася більше приділити їм уваги: смачно нагодувати, тепліше вдягнути, потримати на руках, приголубити. Одного разу я привела дівчаток до дому, щоб познайомити з батьками, не здогадуючись, що доля готує нам випробування. Батькам діти дуже сподобались і вони зрозуміли чому я полюбила їх, бо вони теж до них залишились не байдужими. Вже через декілька днів нас вразила новина, що дітей хтять передати до дитячого будинку сімейного типу. Ми знали, що з дитячого будинку дітей забирають, але поштовхом почати боротьбу за дітей було те, що коли у дітей запитали чи хтять вони йти у дитячий будинок сімейного типу? Вони чітко відповіли, що НІ, і не підуть, що хтять залишитись у цьому дитячому будинку, з цими дітьми і вихователями, де вони вже на той час провели 2,5 роки. Представники служби на заяву дітей не звернули ніякої уваги і сказали, що всі документи вже готові і офіційно діти вже числяться у тій сім’ї і найближчими днями вони заберуть їх. Отже, відбулося грубе порушення прав дітей – ніхто не прислухався до їхньої думки, а вік дітей дозволяв їм самим вибирати де бути і це чітко вказано у нормативних документах. За законом, прийомні батьки зобов’язані спочатку певний час відвідувати дітей, для налагоджування контакту, щоб діти звикли до нових людей, ближче познайомилися з ними, дізналися щось нове, стали довіряти їм. У випадку з дівчатками нічого цього не було – сім’я не приходила, не спілкувалася, не вітала їх з новорічними святами(все відбувалось саме у цей період). А з’явилися вони відразу з метою забрати дітей. Фактично, для дівчат це були чужі тьотя і дядя, з якими не було встановлено психологічного контакту та довірливих стосунків. Той день ми будемо пам’ятати все життя, як найстрашніший і найчорніший день у житті дітей. Представники служби у грубій формі наказали дівчатам збиратися і їхати до сім’ї Дебілінськіх. Дуже погано говорили про співробітників дитячого будинку, не гарно згадували про померлу маму, залякували, погрожували. Дітям були нанесені страшенні психічні та моральні травми. Власне відбулося психологічне насилля над дітьми. У той день вони так і не змогли забрати дітей – ті кричали, плакали, падали на підлогу, трималися одне за одного, благали їх не чіпати. Все жахіття полягало в тому, що ми не мали права чимось зарадити, нас не допускали до дітей. А потім почався тиск на адміністрацію дитячого будинку з боку чиновників, які вимагали виконати наказ і перевести беззахисних дітей до іншого дитячого будинку. І одного дня їх насильно посадили до машини і відвезли. Для всіх, хто опікувався цими дівчатками наступили години, дні, тижні тяжкого очікування. Ми чекали, що діти нам зателефонують, розкажуть як вони живуть. Адже ми знали , що відбулося насилля. І одного дня діти викрали домашній телефон і подзвонили мені до дому - плакали, благали їх забрати. Пізніше так само телефонували до дитячого будинку казали те саме, що їм погано і їх ображають. Треба було терміново діяти! Наші нерви були натягнуті, була лише одна думка: «Як там діти?» І ми звернулися до опікунської ради нашого міста та депутатів з проханням піти і перевірити стан дітей. Коли до сім’ї Дебілінськіх прийшла комісія і запитала у дітей як їм живеться, діти почали плакати і проситись, щоб їх знову забрали до дитячого будинку. І ми зрозуміли що весь цей час дітям було погано, що емоційного контакту так і не сталося. Дітей у тій сім’ї так і не полюбили, ображали .Як ми дізналися пізніше, у дітей забрали мобільні телефон, які їм подарували у Іспанській сім’ї та рідний батько. Вже потім, коли діти були з нами вони розповідали, як їх закривали у темних кладових та туалетах. Маленький Віджуй довго боявся зоходити до туалету. Але й ми не сиділи склавши руки весь цей час. Усі члени нашої родини погодились забрати дітей під опіку, з чим ми і звернулись до адміністрації району, але нам відмовили. Була поставлена умова – тільки усиновлення. Хоча чиновники розуміли, що у цьому випадку діти втрачають усі пільги і не будуть отримувати жодної допомоги від держави. І все ж, після усіх відмов, ми всією сім’єю порадилися і вирішили всиновлювати дітей, ми знали що їм там погано. Ми ледве дочекалися того дня, коли можна буде забирати дітей. Діти за 10 днів почали збирати речі, пакувати валізи. І коли той день настав, було велике свято для всіх нас – народилася нова багатодітна сім’я БОГАТИРЕНКІВ. Чесно кажучи, у той період ми переймалися тільки долею дітей, щоб їм було добре, щоб визволити їх. Ми розуміли, що у нас є певні проблеми із житлом, що це відповідальність на все життя. Але на той час ми прагнули, аби діти були поряд, щоб можна було їх почути, побачити, обійняти……. Ми прагнемо забезпечити дітям, які втратили маму, у яких не має нікого з рідних крім нас, гідне життя. Сама доля звела нашу сім’ю з цими дітьми, доручила нам опікуватись ними, допомогти знайти себе у цьому житті, СТАТИ СПРАВЖНІМИ ЛЮДЬМИ. prostovov@rambler.ru zoomtime25@mail.ru Тел.:097-180-09-03
14 лютого 2011 р.
Віолетта

Шановні ведучі, редактори ЗМІ та громадяни України! Пропонуємо розглядати проблему з тарифами через економіку в цілому. Відсутність балансів на загальнодержавному, регіональному, галузевому та територіальному рівнях - і є основна проблема всіх негараздів в економіці та соціальній політиці України. Прохання підтримати стратегію Президента України та ініціативу Інститутів НАН України по впровадженню прозорого ринкового механізму Єдиної державної системи моніторингу виробництва, постачання, транспортування, споживання та оплати за паливно-енергетичні ресурси та житлово-комунальні послуги (ЄДСМ). Це реальний шлях виходу з кризи у дуже короткий термін. "Тому, Миколо Яновичу, прошу уряд терміново проаналізувати ситуацію із законом про Національну комісію регулювання ринку комунальних послуг та вжити невідкладних заходів для повноцінної реалізації повноважень регулятора у сфері житлово-комунального господарства", - звернувся Президент України до прем'єр-міністра.Він наголосив, що вдосконалений МЕХАНІЗМ формування тарифів на комунальні послуги повинен бути зрозумілим для громадян (УП за 24.01.2011). "Ми створили Національну комісію регулювання ринку комунальних послуг. І у понеділок ми затвердимо склад цієї комісії, зокрема, її керівника", - сказав Азаров (УП за 05.02.2011р). Це є стратегічною помилкою чиновників, що формують думку Прем`єр-міністра України, це шлях в нікуди. Як можна призначати Голову комісії по регулюванню ринку, коли ринок відсутній. Спочатку його потрібно побудувати, а для цього потрібен реальний, дієвий ринковий механізм, яким і є ЄДСМ, що базується на сучасних ІТ технологіях. Без збалансування економіки ні одну іншу галузь економіки реформувати неможливо! Перегляньте відео за даною ссилкою: https://docs.google.com/leaf?id=0B8GSPLiCvWcVMzczM2M4YWItMjc1OC00Y2IwLTllZGYtZDNhOGRiZmI3MzE4&sort=name&layout=list&num=50 Кoнтактний телефон для зворотнього звязку: 443-84-41 - колектив системних програмістів
10 лютого 2011 р.
Інститути НАН України

Цы. ///Нажаль, в останній телепередачі "Вертикаль влади", спроба висвітлити тему національної ідеї була м`яко кажучи невдалою/// Александр-кун, "нация", понятие "нации" - это уже есть "идея" сама по себе, и искать "национальную идею" представляется несколько затруднительным, если хоть немножко владеть матчастью. Мы живем в отвратительно религиозном, безграмотном обществе и имеем соответственную кагбе систему общественного управления. Павлины (элиты) говоришь... Элитам -народ "не тот", народу - элиты "не те"... Не наводит на мысли? :D Пыс-Пыс. Терехова Тетяна - фап-фап-фап! ))))
06 лютого 2011 р.
Va-78

Минулого року в передачі "Сільський час" розказали про народну прикмету "будити дерева". Можливо так співспало, але яблука у нас вродили навіть на зовсім старій яблуні, яку збірався спиляти... Мої пошуки цієї прикмети в інтернеті не дали ніяких наслідків, а в який день це робити - геть забув... Не могли б ви нагадати, або дати зсилку, де можна скачати ту передачу?
06 лютого 2011 р.
Віктор

У меня вышел новый альбом "Женушка родная". Там есть песня о Киеве(запись профессиональная).Если есть желание -могу поделиться. р.2794048,м.0507512595. С уважением Игорь Шепетило
03 лютого 2011 р.
Игорь Шепетило

Лист на телеканали Доводимо до Вашого відома, що в Україні робочою групою Міністерства охорони здоров’я розроблено Проект концепції Державної цільової програми лікування хворих на псоріаз, у тому числі з тяжким перебігом та псоріатичним артритом на період до 2015 року. Проект документу опубліковано на сайті Міністерства охорони здоров’я України для громадського обговорення. Псоріаз - хронічне захворювання шкіри яке виникає внаслідок спадкової схильності під дією різноманітних пускових чинників. Поширеність захворювання у світі становить близько 2,5-3% населення. Хвороба супроводжується появою на шкірі характерного висипу який, в окремих випадках, може займати до 90-95% поверхні шкіри. В 10-15% пацієнтів захворювання може набувати важкого системного перебігу з ураженням суглобів (псоріатичний артрит). Це серйозний стан, який істотно погіршує якість життя та може стати причиною обмеження працездатності чи навіть інвалідизації. Псоріаз - хвороба з великим різноманіттям проявів, але відповідно, сучасна медицина має широкий арсенал засобів для боротьби з цим захворюванням, для мінімізації його проявів та негативного впливу на здоров’я, психоемоційну сферу та якість життя людини. В Україні отримати сучасне та ефективне лікування може далеко не кожен, або через територіальну недоступність, або через високу вартість лікування. А допомоги потребує величезна кількість людей! Мета програми - підвищення ефективності лікування хворих на псоріаз з тяжким перебігом та псоріатичним артритом шляхом удосконалення системи стандартизованого обстеження з метою своєчасного встановлення діагнозу та застосування оптимальних варіантів сучасної терапії. Закликаємо Вас надати посильну інформаційну підтримку. Контактний телефон: (044) 353-11-77 факс: (044) 461-93-73 email: office@psoriasis.in.ua www.psoriasis.in.ua ВГО «Українська асоціація псоріазу»
18 січня 2011 р.
Марина

пропоную вам свій футбольний телепроект. 0979064258
16 січня 2011 р.
вадим

Нажаль, в останній телепередачі "Вертикаль влади", спроба висвітлити тему національної ідеї була м`яко кажучи невдалою.. І те, що серед провладної спільноти не знайшлося людей, здатних широко зрозуміти і розкрити цю тему говорить про відсутність спрвжньої єліти в Україні і про жалюгідність і невігластво тих людей, які претендують на місце еліти в українському суспільстві ..
10 січня 2011 р.
Олександр

На мою думку національна ідея дуже багатрівнева. Для простого українця це ,наприклад вільне і заможне життя, традиції. А от коли в країні зьявляеця еліта, то її розуміння дещо розширюється і це вже не тільки життя..., а й повага до Уккраїни і тощо...
10 січня 2011 р.
Олександр

Добрый день.Прошу Вас прислать на мой электоронный адрес видео материал программы вышедшей в эфир в воскресенье 02.01.11г., незапомнила название программы, речь в ней шла о перевозках, или дайте ссылку где ее можно пересмотреть.Огромное спасибо.
03 січня 2011 р.
Елена

Доброго вечора. У мене є зауваження до роботи каналу Ера.В місті Оріхів Запорізької області не транслюеться канал Єра на Першому національному.В 23.00 вимикають передавач і вмикають в 01.18, а також ранкові передачі не транслюють з 06.00 до 09.00.Прошу Вас розібратись з цим непорозумінням,бо наше місто не має можливості переглядати канал Єра. м.Оріхів Запозізька обл.
19 грудня 2010 р.
Юрій

Апеляційний суд у постраждалих від проби манту 17.12.2010 о 10-30, в Апеляційному суді м.Києва ( вул. Солом*янська, 2а, справа №22-19000986,суддя Білич І.М.) Відбудеться слухання по справі батьків дітей з села Мізяківські Хутори, Вінницькоїобласті, що постраждали внаслідок проведення їм проби Манту ( більш детально можна ознайомитись тут і тут). Діти отримали тяжке враження усіх систем організму, деяхих з них вже немає вживих... Вже чотири роки вони боряться с державною машиною щоб добитися правди, щоб нарешті відповіли на запитання: що ж зробили з їхніми дітьми?... Цей суд - можливо останній, надія на справедливий вирок - мізерна, тому остання надія на вас, на журналістів, на Четверту Владу! Единий шанс на справедливий вирок - надія, що висвітлення уЗМІ зможе завадити відвертому свавіллю і беззаконню! Підтримайте змучених, знівечених державою людей, підтримайте зламані долі!!! телефон для довідок 0675387715
16 грудня 2010 р.
Ліга захисту громадянських прав

Просьба, пожалуйста, постоянно контролируйте регулирование силы звука - соотношение звучания главного текста и звукового фона, может быть прямо садите "слушателя" перед телевизором, причем, слушателя не молодого, чтобы он практически определял, не "забивает" ли фон. Так, 15 декабря, утром, какая-то деловая передача, журналистка дает совет телезрителям как защитить себя, как оформить какие-то документы. Ее речь сопровождается изображением печатаемого текста и звучанием стука пишущей машинки. Стук - и отвлекает своим однообразием и мешает понять ее слова. И печатаемый текст тоже затруднен для чтения - белый на коричневом фоне. СМИ могут очень помогать малоимущему населению, давая юридические советы. Спасибо.
15 грудня 2010 р.
Ольга Дмитриевна

Просьба, пожалуйста, постоянно контролируйте регулирование силы звука - соотношение звучания главного текста и звукового фона, может быть прямо садите "слушателя" перед телевизором, причем, слушателя не молодого, чтобы он практически определял, не "забивает" ли фон. Так, 15 декабря, утром, какая-то деловая передача, журналистка дает совет телезрителям как защитить себя, как оформить какие-то документы. Ее речь сопровождается изображением печатаемого текста и звучанием стука пишущей машинки. Стук - и отвлекает своим однообразием и мешает понять ее слова. И печатаемый текст тоже затруднен для чтения - белый на коричневом фоне. СМИ могут очень помогать малоимущему населению, давая юридические советы. Спасибо.
15 грудня 2010 р.
Ольга Дмитриевна

 
 1, 2, 3, 4, 5


Написати:
Ваше ім'я
Email   
Ваше повідомлення

Введіть цифри   
Будь ласка, заповніть всі поля
 
Відправити

наші партнери
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ